Indīgais

WEB tehniķis
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Indīgais last won the day on April 20

Indīgais had the most liked content!

Community Reputation

-2 Poor

3 Followers

About Indīgais

Recent Profile Visitors

120 profile views
 1. [Sūdzība] Kevins_Bastuls

  Nu ja. Cik labi, ka pats to ievēro.
 2. UCP iekš foruma

  Pagaidām nav nepieciešams. Slēdzu.
 3. Welcome to Pages

  Welcome to Pages! Pages extends your site with custom content management designed especially for communities. Create brand new sections of your community using features like blocks, databases and articles, pulling in data from other areas of your community. Create custom pages in your community using our drag'n'drop, WYSIWYG editor. Build blocks that pull in all kinds of data from throughout your community to create dynamic pages, or use one of the ready-made widgets we include with the Invision Community. View our Pages documentation
 4. Kļūdu labojums forumam

  Izvilku no satversmes mums saistošos likumus. Tavas tiesības beidzas tur, kur sākas manas (vai kāda cita). Tā kā mans (vai cita moderatora) pienākums ir aizsargāt katra privāto dzīvi, godu, cieņu u.c., tad arī tiek likti brīdinājumi / brīdinājuma punkti, nevis noņemts ieraksts (lai neierobežotu tavu domas un vārda brīvību). EDIT: Kritika ir pamatota, ar pierādījumiem un faktiem. Tavā gadījumā tādas nav - liess apvainojums. Neteicu, ka pats taisīju. Manējais, jo tas nebija vienīgais + es viņu integrēju forumā, tāpēc šādu saīsinošu identifikatoru lietoju. Izdzēsu, jo tas nav tavs pienākums + biju jau integrējis vienu. Un nekur neredzēju aptauju forumā, tāpēc nesaki, ka cilvēki nobalsoja. Tērzētava nav nopietnas aptaujas veikšanas instruments. Par gaumi nestrīdas, bet tevis uzliktajā dizaina versijā nebija iespējams nomainīt to, tāpēc mans pienākums ir dot cilvēkiem izvēles brīvību. Tu to aizliedz. Kurš te ir likuma pārkāpējs? Par to, ka abi gandrīz identiski - es neesmu vainīgs par to, ka tu paņem jau gatavu dizainu, kaut ko noņem, kaut kur pamaini krāsas un uzdod par savu. Kaut gan man viņi galīgi nešķita līdzīgi.
 5. Kļūdu labojums forumam

  Tank jū māster. Nedod Dievs, nbūtu tu noņemis caps lock, šodien jau komūns droši vien b'ūtu tukšs un Maiklijs klapētos ciet. Piedod par monitoru. http://prntscr.com/j5mhey šis jau ir labāks.
 6. Foruma noteikumi

  Pievienots: Aizliegta citu spēlētāju provocēšana, kā arī vispārēja naida kurināšana. [brīdinājums / 2 wp / 5 wp]
 7. MCP , 1 MCP PALICIS , 2 need?

  Teikšu, ka anti. Pats arī palīdzu moderēt un pieskatīt forumu, nav tā, ka viņš viens + nav jau arī tā, ka būtu baigi lielā aktivitāte, lai mēs netiktu galā. Tās ir MINIMĀLĀS prasības... Nav vēl nosalis no aukstuma? Palīdzēt var arī neesot moderatora amatā. Būsim priecīgi jebkurā gadījumā!
 8. Pieteikums par līderi

  Minimālās prasības: Jābūt sasniegtam vismaz trešajam līmenim serverī: nav Jābūt vismaz 10 postiem forumā: nav Nedrīkst būt vairāk par 2 brīdinājuma punktiem: ir Jābūt sasniegušam vismaz 14 gadu vecumu: ir Anketa Informācija par tavu tēlu (Out Of Character): Tava tēla vārds, uzvārds: Long_Johnson Tava tēla tautība: šlopenēs ar havajies kreklu un lielu puncīti. Ā, vēl laikam platmale bija. Bet nu baltādains. Organizācijas veids un organizācija uz kuru piesakies: Dome (Legālā) Iespējamā aizvietotāja tēla vārds, uzvārds: OhLong_Johnson RolePlay pielietojums: A te nekas nav jāraksta? Izskaidro terminus (nekopēju no cita (meli)): CP - Braukšana spēlētājam ar auto virsū, apstāties un nogalināt CS - Tas, ko tu nedarītu Real Life DM - Cilvēka nogalināšana bez IC iemesla SK - spawnkill QS - quickswap ieročiem RolePlay situācija: (Izveido situāciju, kura drīkst sastāvēt no /me, /do un /try komandām, sastādi vismaz 50 komandas) /me ierauga bandītu pie domes /try izvilkt ieroci /me nav ierocis /me nu nekas, skrienu virsū /do nositu bandītu. /me ir domes vadītājs, kuru neliek cietumā. The end. Pieņemsiet, lūdzu?
 9. Sūdzība.

  Savulaik 1. noteikumu punkts (šobrīd 2.): pārkāpts vairākas reizes; Arī tikko pārkāpts 2. punkts. Apsveicu, nopelnīji 5 wp.
 10. .. sasveiksies.. :/

  Ahh, atceros, kā vidusskolā braucu uz florbola starpnovada sacenēm, kaut gan florbolu treniņos pat nespēlējām (max 1 reizi) Tie tik bija laiki. Prieks, ka esi izdomājis apmesties tieši šeit! Gaidīsim arī ieteikumus no tavas puses! ČAUVAS!
 11. Sūdzība | Hektors

  Tu tāpat nevienam nepatīc. Sēdi vien zem bloķa. Atradies te gudrinieks, kurš cenšas justies gudrāks par visiem, tādējādi pazemojot citus - pamatots liegums. Slēdzu.
 12. [Foruma Sūdzība] Black Tv

  Kāds sakar šeit vispār ar maniem uzskatiem un domām? Runa iet par šo sūdzību un iesniegtajiem pierādījumiem. Vēlos taisnīgu sodu lietotājam..
 13. [Foruma Sūdzība] Black Tv

  Paga, nopietni? Kur tur ir projekta nomelnošana? Viņa doma bija, ka šis nav mēnešnieka serveris... + kāpēc tik liels sods? Nebija jau nekādi baigie uzstūmieni (man pat aiziet paārstēties tādā gadījumā šķiet lielāka necieņas izrādīšana). Max 1wp vai pat tikai brīdinājums. Atveru tēmu. Gribētu dzirdēt citu viedokļus par šo pierādījumu.
 14. Hektors Administrātors ?

  Rektors Hektors
 15. Frenks uz [Servera adminstratora amatu]

  ofc anti. Tikko piereģistrējies.. Tev jau nebija vajadzīgās prasības priekš līdera. Pagaidām izbaudi līdera statusu, patusē serverī, tad, ja redzēs, ka esi lāga čalis, tad varēsi rakstīt vēlreiz.