Jake

Lietotājs
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jake last won the day on April 18

Jake had the most liked content!

Community Reputation

-4 Poor

About Jake

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 2002.11.18.

Recent Profile Visitors

126 profile views
 1. [Sūdzība] Kevins_Bastuls

  Neraudi 14 gadīgais puika man žēl jau paliek,kā tu raudi. Jūs sākāt DM un jau sen zinu,ka ar to savu Arčiju abi esat totāli lowaki. Mēs vismaz mākam šaut un Tev vienkārši skauž,ka nemāki šaut un saki,ka hax un pēc tam atkal raudāsi par to kāpēc esi padzīts. Tu man vēl kautko dirs par manu kompi,bet Tev gnjau nav vidaka,jo pat filmēt nemāki. Tāpēc pirms raudi izārstē debīlismu. Dodat wp man vienalga,es tikai pateicu taisnību.14 gadīgs debīliķis,kurš raud par katru sīkumu,kā arī statusņiks un līdz ko nedabū statusu tā uzreiz pazūdi. Tevi arī diezgan labi zinu un atceros,kā vēl reklamēji šeit citu komūnu un domā,ka tev RP ir labs? Vecīt teikšu,kā ir tavs RP ir totāls mēsls un tu taisi totālu LowRP! Tipisks interneta varonis,bet gnjau tu esi maza meitenīte aiz ekrāna Variet dot WP tikai ja dodiet,tad iemesls ir patiesība
 2. [Sūdzība] Kevins_Bastuls

  Vecīt nevajag uzreiz raudāt,jo mēs jūs pat nesākām šaut,ka jūs jau mums neļāvāt no slimnīcas iznākt un dmojāt. Tu te domā ka esi baigi gudrais,jo vari uzdirst,bet kad tev pasaka pretī,tad klusē. Te tieši tā ir jāsaka ''Gudri dirst nav malku cirst." Nav brīnums,ka visi runā par to,ka tiec padzīts no citiem komūniem. P.S pirms nākamreiz saki,ka viņam hph iemācies šaut
 3. sūdzība par spēlētāju. Pārkāpēja IG nick iekš servera - Kevins_Bastuls Kādu pārkāpumu izdarija? - Dm,Cs,Sk otram bij tas pats,bet diemžēl nesanāca par viņu vid Jūsu IG nick iekš servera - Jake_Winston Pierādijumi - https://failiem.lv/u/u7rk37xh#/
 4. [SAPD] Noteikumi!

  (( Šeit jūs tiksiet iepazīstināti ar noteikumiem,kuri būs jāievēro tiekot SAPD sastāvā un par to neievērošanu var iegūt Rank atņemšanu vai pat atlaišanu )) 1. Vienmēr jāklausa Komisārs vai tā Aizvietotājs,kā arī augstākstāvošas personas un jāizpilda visas viņu pavēles. - Par šī noteikuma neievērošanu sākumā tiekat brīdināts un ja turpināt neklausīt,tad momentā tiekat atlaists. 2. Pēc automašīnu paņemšanas vienmēr noliekat tās atpakaļ vietā un ja ir vajadzība arī uzpildiet tās. - Par šī noteikuma neievērošanu arī tiek izteikts brīdinājums un nākamajā reizē tiekat atlaists. 3. Kategoriski aizliegts aizskart vai iebiedēt civiliedzīvotājus,kā arī izrādīt necieņu pret saviem kolēģiem. - Par šī noteikuma neievērošanu varat momentā tikt atlaists,bet tas ir atkarībā no situācijas. 4. Nedrīkst bezmērā ņemt ieročus un tērēt tos,jo ņemt var tikai vajadzības gadījumā. - Par šī noteikuma neievērošanu tiekat brīdināts un ja turpināt,tad tiekat atlaists. 5. Ja jums pienāk izsaukums,tad momentā jādodas uz notikuma vietu. - Par šī noteikuma neievērošanu 1. reizē brīdinājums,bet vēlāk tiekat atlaists. 6. Ja esiet mans aizvietotājs,tad nedrīkstat dot vai atņemt darbiniekiem pakāpes,jo tās vajag nopelnīt un dot drīkstu tikai es un arī nav atļauts bez manas ziņas rīkot pieņemšanas,kā arī bez manas ziņas nevienu neatlaist. - Par šī noteikuma neievērošanu draud aizvietotāja (( paneļa )) atņemšana. 7. Nedrīkst bez iemesla civilos likt cietumā,kā arī šaut uz tiem. - Par šī noteikuma neievērošanu draud atlaišana bez ierunām. 8. Aizliegts prasīt paaugstinājumu vai arī aizvietotāja amatu,jo es pats zināšu kurš to ir pelnījis,bet kurš nav. - Par šī noteikuma neievērošanu tiek pazemināta pakāpe un atkārtošanās gadījumā atlaišana. 9. Nedrīkstat nenākt uz treniņiem vai izvairīties no tiem. - Par šī noteikuma neievērošanu ja tas ir netīšām,tad ziņojiet ātrāk un var tikt atņemts Rank,bet tas būs atkarībā no situācijas. Ja neieradīsieties ļaunprātīgi,tad tiekat momentā atlaists. 10. Ja notiek pakaļdzīšanās,tad pielietot ieroci drīkstat tikai vajadzības gadījumā un momentā par to jāziņo papildspēkiem,kā arī nedrīkstat apdraudēt bēgošās personas dzīvību. - Par šī noteikuma neievērošanu un papildspēku ne izsaukšanu varat iegūt smagu rājienu vai pat tikt atlaists. (( Šo noteikumu nezināšana jūs neatbrīvo no soda )) (( Šie noteikumi ir jāievēro neatkarīgi no tā kas jūs esat pēc Rank un par neievērošanu saņemsiet sodu un atcerieties,ka jums katrā situācijā ir jāpielieto RP it īpaši,tad ja jums lūdz RPot,tad neatsakāt,jo jums jādara viss,lai paceltu LSPD RP līmeni ))
 5. Servera [UPDATE] #2

  Šis ir labs update un skatos esi centies,kā arī pie šī piestrādājis un tas priecē,jo ir redzams serveris attīstās un varbūt arī sāks nākt vairāk spēlētāji. +REP!
 6. Mēģini nesmieties!

  Protams dažiem tas neliksies smieklīgi,bet man jau arī visās vietās nebija smieklīgi,taču dažās es parēcu.
 7. [SAPD] Sodu sistēma!

  (( Šeit jūs tiksiet informēti par to,kāds sods pienākas par noteiktu pārkāpumu un arī uzzināsiet precīzu pārkāpuma summu )) 1. Braukšana ar transportlīdzekli pa pretējo pusi - Sods - 500 eiro 2. Braukšana ar transportlīdzekli pa zaļo zonu - Sods - 1000 eiro 3. Braukšana ar motorolleri bez ķiveres - 1 reizē brīdinājums - Ja atkārtojas,tad sods - no 250 eiro - 500 eiro 4. Nervoza vai agresīva braukšana pa ceļiem - Sods - no 500 - 1000 eiro 5. Bēgšana no policijas darbiniekiem - Sods - Momentā uz policijas iecirkni,kur jāpavada 36 stundas (( 15 minūtes )) 6. Nepatiesas liecības sniegšana policijas darbiniekam - Sods - Aizturēts uz 24 stundām (( 10 minūtēm )) un soda nauda līdz 750 eiro 7. Atteikšanās no soda apmaksas - Sods - Momentā tiek vests uz iecirkni,kur var pavadīt līdz pat 72 stundām (( 30 minūtēm atkarībā no situācijas )) 8. Ņirgāšanās par policijas darbinieku - Sods - pavada 48 stundas ieslodzījumā (( 20 minūtes )) un vēl soda nauda līdz 500 eiro (( Noteikumu pārkāpšanas gadījumā policists ir pilntiesīgs jūs sodīt pēc noteiktajiem sodiem un ja atsakāties maksāt,tad policistam ir tiesības jūs vest uz iecirkni )) (( Pagaidām viss,bet ir iespējams,ka vēlāk tiks papildināts! ))
 8. Mani vienkārši bez iemesla nobanoja,kad ienācu on . Es pat nesapratu,kas notiek. http://bildites.lv/a/42kqnu9r#c6e6pe9j
 9. 1-6 rank 7-8 rank 9-10 rank (( Šos abus varēs ņemt tikai pats panelis un citi biedri tikai ar paneļa vai bosa atļauju )) (( Tagad pagaidām tas ir viss sievietēm auto tiks iedalīti un pateikti ))
 10. [SAPD] Apģērbi pēc rank!

  Boss (( Mans apģērbs ņemt varēs tikai ar manu atļauju )) 1-3 rank 4-6 rank 7-8 rank 9-10 rank Sievietes (( Šie ir apģērbi,kuri jums būs jāņem pēc jūsu pakāpes jeb rank. )) (( Par šī noteikuma neievērošanu var tikt izteikts brīdinājums un pat atlaišana. ))
 11. (( Šeit būs redzams kāpēc tika konfiscēts jūsu auto. )) Policista vārds uzvārds: Policista pakāpe: Auto īpašnieka vārds uzvārds: Iemesls kāpēc konfiscēja auto: Auto nosaukums: Auto bilde:
 12. [SAPD] Arestu atskaites!

  Ziņojuma paraugs. Policista vārds uzvārds: Arestētā vārds uzvārds: Iemesls arestam: Aresta ilgums: Pierādijumi: ((SS ar aresta ziņu čatā)):
 13. [Paraugs] Pieteikumam uz SAPD!

  Paraugs Pieteikumam! Vārds uzvārds: Personas kods: Deklarētā dzīvesvieta: Telefona numurs: Izglītība: Mērķis?: Valodu prasmes?: Intereses?: Iepriekšējā darba pieredze?: Pases kopija: Licenču kopija: Motivācijas vēstule (vismaz 60 vārdi): OOC! Līmenis serverī?: Kā vērtē savas RolePlay prasmes skalā no 1-10?: Vai kādreiz jau esi bijis SAPD darbinieks?: Ja jā kāpēc tad aizgāji?: Kādas organizācijas biedrs esi pašreiz?: ((Šis viss ar laiku iespējams tiks papildināts)) Ar cieņu ( IG Vārds Uzvārds )
 14. Ieteikums no Kevins

  Labi es Par,jo ieteikums ir sakarīgs būtu RPiskāk un labāk,kā arī noderīgāk un noderētu vairākās RP situācijās.
 15. [SAPD] Jake_Winston

  Minimālās prasības: Jābūt sasniegtam vismaz trešajam līmenim serverī: Neizpildīts Jābūt vismaz 10 postiem forumā: Izpildīts Nedrīkst būt vairāk par 2 brīdinājuma punktiem: Izpildīts Jābūt sasniegušam vismaz 14 gadu vecumu: Izpildīts Anketa Informācija par tavu tēlu (Out Of Character): Tava tēla vārds, uzvārds: Jake_Winston Tava tēla tautība: Amerikānis Organizācijas veids un organizācija uz kuru piesakies: San Andreas Police Departament Iespējamā aizvietotāja tēla vārds, uzvārds: Nav RolePlay pielietojums: Izskaidro terminus: CP - Novieto mašīnu uz personas līdz gaida kamēr persona nomirs. CS - Lietas ko nevar uzdrošināties reālājā dzīvē,jeb loģiskā domāšana. DM - Kāda spēlētāja nogalināšana,bez labi pamatota IC iemesla. SK - Nogalina spēlētāju,kad tas tiko uzspawnojies. QS - Ieroču mainīšana bez RP pielietojuma. RolePlay situācija: Trakie dienas notikumi un diena pēc tiem. (55 komandas). (Izveido situāciju, kura drīkst sastāvēt no /me, /do un /try komandām, sastādi vismaz 50 komandas) /do sēžu stacijā uz soliņa un dzirdu automašīnu un gaisa skaņas no debesīm. /me lēnām un uzmanīgi pieceļas augšā no soliņa un dodas prom no stacijas. /do Pēkšņi aiz muguras dzirdamas trīs džipu skaņas,kurā iekšā redzami vairāki vīrieši,kuriem rokās atrodas pielādēti ieroču un munīcija. /me steidzīgi sāk virzīties prom no stacijas,taču terorists mani satver un velk tuvāk citiem teroristiem. /me mēģina izbēgt un pretoties. /try pretoties terorista pavēlēm //Neveiksmīgi// /do terorists turpinātu mani vilkt mašīnā līdz arī ievilktu. /do redzams,kā automašīnas durvis aizveras un automašīnā atrodas vēl pāris ķīlnieki,kuri paredzēti nolaupīšanai. /me lēnām un uzmanīgi mēģina satvert durvju rokturi,lai varētu izbēgt no teroristiem. /do pēkšņi priekšā parādītos policijas mašīna un teroristi izkāptu un sāktu uz to šaut. /me ātri cenšas satvert durvis,lai varētu izbēgt prom no automašīnas. /me satver durvju rokturi tādējādi attaisot durvis. /do durvis atvērtas un ātri tiek izlaisti citi ķīlnieki. /me lēnām kopā ar ķīlniekiem virzās prom no apšaudes un veiksmīgi izbēg un ātri izsauc taksi,lai varētu tikt uz policijas iecirkni. /do taksis atbrauc un dodas uz iecirkņa pusi. /do redzams,kad taksists piebrauc pie iecirkņa un izlaiž mūs ārā no transporta. /me lēnām kopā ar visiem ķīlniekiem ieskrien policijas iecirknī,kurā iekšā redzams ar ieročiem bruņots vīrs policijas kostīmā. /me lēnām pienāk pie letes pie kuras stāv kungs un ar ķīlnieku palīdzību izstāsta par visu kas noticis. /do redzams,kad policists visu pieraksta savā piezīmju blociņā un tad uzsmaida. /do policists sāk stāstīt par teroristiem,kas mums ir uzbrukuši un saka,kad viņi ir notverti un atrodas pie policijas iecirkņa. /me ātri izskrien ārā no iecirkņa un redzams,kā policisti ieved noziedzniekus iecirknī un uzvelk tiem virsū rokudzelžus. /do redzams,kad katrs ķīlnieks dodas prom uz katra mājām. /me lēnām un uzmanīgi dodas uz tuvāko restorānu,lai priecātos par veiksmīgo iznākumu. /do atrodos restorānā pie galda un ēdu atnestās pusdienas,kuras atrodas tieši pretī uz galda. /do būtu paēdis un varētu doties mājās. /me lēnām iziet no kafejnīcas un mēģina izvilkt telefonu,lai varētu pasaukt taksi. /do telefons atrodas labajā bikšu kabatā,kura ir aizvērtā stāvoklī. /me lēnām sniedzas uz kabatas pusi un attaisa to tādējādi izvelkot no kabatas telefonu,kurš paredzēts takša izsaukšanai. /do telefons būtu satverts un būtu gatavs zvanīt taksistam. /me lēnām uzspiež takša numuru un pēc neliela laika redzams,kad taksis ir atbraucis. /me lēnām iesēžas taksī un dodas uz savām mājām. /do redzams kad taksists ir klāt un atrodas pie manas mājas. /me steidzīgi pasniedz taksistam naudu par aizvešanu. /do taksists satver naudu un atrodos pie mājas. /me lēnām un uzmanīgi atslēdz mājas durvis un noguris tajā ienāk pēc garās un bīstamās dienas notikumiem. /do atrastos mājā un būtu gatavs doties pie miera. /me lēnām un uzmanīgi mēģina novilkt darba drēbes un uzvilkt nakts drēbes,lai varētu doties gulēt. /try novilkt dienas drēbes un uzvilkt nakts drēbes. //Veiksmīgi// /me lēnām un uzmanīgi virzās uz gultas pusi,lai varētu tajā iegulties un doties pie miera pēc garās dienas. /me lēnām iekrīt gultā un pārvelk segu sev pāri. /do sega pārvilkta un būtu gatavs doties gulēt. /do pie loga pēkšņi dzirdamas baisas skaņas. /me ar ātru un strauju kustību pieceļas un atver logu pie kuras dzirdamas dīvainas skaņas. /me lēnām pārbauda apkārtni un pamana biti pie loga. /me uzsmejas un aiztaisa aizkarus pēc kā dodas uz gultas pusi. /do lēnām piegājis pie gultas un otrreiz tajā mēģinātu iekrist un pārvilkt segu pāri ķermenim. /try iekrist gultā un pārvilkt segu pāri ķermenim //Veiksmīgi// /me lēnām vēlreiz aiztaisa acis un mēģina aizmigt otrreiz. /do acis lēnām krīt ciet un sāk nākt miegs. /me lēnām un uzmanīgi apdomā visus dienas notikumus un lēnām iemieg. /do notikumi apdomāti un pēc kāda laika būtu aizmidzis. /do pēc pāris stundām būtu pienācis rīts un pieceltos augšā,lai varētu sagatavoties grūtajai darba dienai. /me lēnām un mierīgi apģērbjas,izdzer silto rīta kafiju un iziet ārā no mājas,lai ar smaidu sejā varētu doties uz darbu. /me lēnām un ar smaidu sejā dodas uz darbu un priecājas par skaisto rītu. /do vakardienas trakie notikumi aizmirsti un ar smaidu sejā var skatīties uz jauno dienu.