Kwasiks

Anonīms
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kwasiks last won the day on April 15

Kwasiks had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About Kwasiks

 • Rank
  Member
 1. UCP iekš foruma

  Es jau nemāku, te vnk web tehniķis kkāds profesionālis, tāpēc es tā, būtu vērts redzēts .
 2. Sveicināti, kā jau zināms visiem, esmu iegriezies šajā projektā, un vēlētos piedāvāt ieteikumu: Izveidot UCP iekš foruma. Cik tērzētavā dzirdēju, tad WEB tehniķim tas nevajadzētu būt grūti, jo viņš strādājot par php programmētāju kaut kādu. Ceru neizmantos jau gatavu UCP, kas ir overused jau. Būtu forši savienot UCP ar foruma dizainu, kā arī izveidot UCP foruma dizainā, tā, lai smuki viss sader, kā jau teicu, tad tai nevajadzētu būt problēmai. Cilvēki ieraudzītu kaut ko oriģinālu, un saprastu, ka beidzot projekts ar kaut ko īpašu, un tā arī viņi paliktu. Kā arī ievietot SMS veikalu kurā varētu nopirkt labumus iekš spēles automatizēti. Kā arī SMS veikalu pārveidot foruma dizainā, lai skaistāk.
 3. Kļūdu labojums forumam

  1. Tu visus warno par "aizvainojumu", Latvijā jau nav freedom of speech. Cilvēks tikai savas domas izsaka, a tu mazāko kritiku nevari pieņemt. 2. Tu paņem no interneta monitoru, pasaki, ka pats veidoji, kas jau no sākta gala ir cūciska rīcība, jo, ja pats būtu veidojis šo monitoru, tad ļoti labi zinātu, ka manu dizainu salabot ir ļoti vienkārši, bet nē, tev jāizdzēš cita darbs, jo no interneta free source "tavējais monitors" ir labāks, tikai cilvēki nobalsoja savādāk. Ja jau pats veidoji to savu monitoru, tad varbūt nākamreiz salabo manu, nevis vienkārši izdzēs? 3. Kāda jēga forumam vairākus skinus? Ar vienu nepietiek? Ja salabotu vienu, nevajadzētu uztraukties par vairākiem skiniem, bet pareizi, tavas zināšanas apstājas pie hasa un free interneta source. Kā arī widget plugins ko ieliki ir huiņa, importējot css failu viņš visam forumam viņu uzliek. Protams, ja vispār apzinies kas ir css. Drošvien savos free source esi saskāries. P.S. Aizmirsu piebilst, nah 2 skinus, ja abi gandrīz identiski Also šis ir apvainojums, nevis kāda cilvēka domu izteikšana. Šajā gadījumā tas ir vērsts uz tevi, tāpēc vari man droši warn uzlikt.
 4. Kļūdu labojums forumam

  Labi, paldies WEB tehniķim, kas izdzēsa manu monitoru iepriekš un man nācās visu pārtaisīt. Also paldies nu nejau Indīgajam par caps lock noņemšanu, pats izdarīju.
 5. Ieteikums serverim.

  Kwasiks pameta sa-mp, mācu maiklijam, viņš izveidos, jau gribeja pats .
 6. Privāto transportlīdzekļu update. Tika pilnībā aizvietota vecā newmode sistēma, kas arī bugojās. Tās vietā tika izveidota pilnīgi jauna privāto transportlīdzekļu sistēma. Pagaidām tajā nav tūnings, kā arī bagāžnieks nav, bet tas viss gaidāms drīzumā. Īsumā par sistēmu: 1. Atrodami 3 auto plači, kuros var satikt NPC, ar kuriem parunājot var nopirkt savu privāto transportlīdzekli. 2. Kā arī plačos jau ir izlikti transportlīdzekļi, kurus var nopirkt, tajos iekāpjot. (Transportlīdzekļi, kur nav izlikti ir nopērkami pie NPC) 3. Lai nopirktu auto, vairs nav vajadzīga māja. Izdarot /fixcar, ja jums nav māja, tad auto tiks nogādāts uz attiecīgās klases placi. 4. Vairs nav limita cik auto var piederēt vienam spēlētājam, vienai personai var piederēt cik vien grib transportlīdzekļi. 5. /lock atslēgs/aizslēgs vistuvāk esošo jums piederošo transportlīdzekli. 6. /findcar Dos jums sarakstu ar jums piederošām mašīnām, kuras izvēloties parādīs auto atrašanos. 7. Atrodoties iekš auto kuru vēlaties pārdot, uzrakstot /sellcar tiks pārdots jūsu auto un tiks atgriezta puse no oriģinālās auto summas. 8. Izejot no spēles, jūsu transportlīdzekļi paliks uz ielām, tādēļ noparkojat tos saprātīgās vietās, ja negribat saņemt sodu. 9. Iekš /showcarpass uzrādīs transportlīdzekļa īpašnieku, modeli un klasi. 10. Ir atrodami 3 auto plači pagaidām( Coutt Cars, Super Cars, Wang Cars ).
 7. Čau. Tātad mums visiem zināms, ka boomrp ir ļoti prasmīgs WEB tehniķis, kas izdarīs jebko, tātad es vēlētos, lai noņem, ka pie navigācijas "Forums" ir viss ar caps-lock, savukārt citur ieejot viņš nav viss caps-lock. Manuprāt tas diezgan tizli izskatās. GL.
 8. Sānā servera monitors.

  Monitors tika peivienots un pielāgots foruma dizainam .
 9. Ieteikums no kwasa again.

  Reputācijas sistēma tika uzlabota uz ierasto +- rep. Paldies par ieteikumu.
 10. OCD ieteikums.

  Header arī tika uzlikts ļoti skaisti vienā līnijā uzlikts un tika noņemta nesmukā pelēkā līnija.
 11. No kwasa, radījumam.

  Tika ļoti ātri salabots, paldies par kļūdas zinojumu. Paldies Kwasam.
 12. WOS balsošana?

  Svx, te puss destroyer 420, mr. steal yo girl. Varētu ielikt wos balsošanu virš tērzētavas or something, lai tauta vairāk. *flies away*
 13. OCD ieteikums.

  Te Mr. Hackerman aka the OCD guy. Augša ar main bloku nav vienā līnija, respektīvi izveidojas pretīgas malas, sīkāk screenshot. P.S 5min. Fix
 14. Yo yo yo, te atkal es. Vēlos ieteikt, lai uzliek forumam sānā servera monitoru, lai var viegli redzēt IP utt. Vismaz no telefona neredzu monitoru so yeah.
 15. Uzlikt forumam parastu +- rep sistēmu, savādāk uz šitās sistēmas vispār negatīvu reputāciju nevar iegūt. Visi piekritis, ka šitā sistēma ir īsi sakot hui*a. 2 min darbs. Ja šodien nebūs tad būs skaidrite.