Sign in to follow this  
Kwasiks

Kļūdu labojums forumam

Recommended Posts

Čau. Tātad mums visiem zināms, ka boomrp ir ļoti prasmīgs WEB tehniķis, kas izdarīs jebko, tātad es vēlētos, lai noņem, ka pie navigācijas "Forums" ir viss ar caps-lock, savukārt citur ieejot viņš nav viss caps-lock. Manuprāt tas diezgan tizli izskatās. GL.

13 hours ago, John_Birstow said:

Piekrītu , arī viņš neko nemāk no WEB!

Mans sunītis , ar labo kāju , māk labāk!

Ā un tu tas lielais mācētājs? Pats paļubom pilnīgi neko nerubī, nevajag teikt ,ka nemāk, iespējams cilvēkam nav laika, tāpēc gudri di**t nav malku cirst.

Labi, paldies WEB tehniķim, kas izdzēsa manu monitoru iepriekš un man nācās visu pārtaisīt. Also paldies nu nejau Indīgajam par caps lock noņemšanu, pats izdarīju.

1. Tu visus warno par "aizvainojumu", Latvijā jau nav freedom of speech. Cilvēks tikai savas domas izsaka, a tu mazāko kritiku nevari pieņemt. 2. Tu paņem no interneta monitoru, pasaki, ka pats veidoji, kas jau no sākta gala ir cūciska rīcība, jo, ja pats būtu veidojis šo monitoru, tad ļoti labi zinātu, ka manu dizainu salabot ir ļoti vienkārši, bet nē, tev jāizdzēš cita darbs, jo no interneta free source "tavējais monitors" ir labāks, tikai cilvēki nobalsoja savādāk. Ja jau pats veidoji to savu monitoru, tad varbūt nākamreiz salabo manu, nevis vienkārši izdzēs? 3. Kāda jēga forumam vairākus skinus? Ar vienu nepietiek? Ja salabotu vienu, nevajadzētu uztraukties par vairākiem skiniem, bet pareizi, tavas zināšanas apstājas pie hasa un free interneta source. Kā arī widget plugins ko ieliki ir huiņa, importējot css failu viņš visam forumam viņu uzliek. Protams, ja vispār apzinies kas ir css. Drošvien savos free source esi saskāries. 

P.S. Aizmirsu piebilst, nah 2 skinus, ja abi gandrīz identiski 

Also šis ir apvainojums, nevis kāda cilvēka domu izteikšana. U-a-btch.jpg.7df4817f0b7df780f62d5e24fcbca6a7.jpg

Šajā gadījumā tas ir vērsts uz tevi, tāpēc vari man droši warn uzlikt. 

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas.

95. Valsts aizsargā cilvēka godu un cieņu. Spīdzināšana, citāda cietsirdīga vai cieņu pazemojoša izturēšanās pret cilvēku ir aizliegta. Nevienu nedrīkst pakļaut nežēlīgam vai cilvēka cieņu pazemojošam sodam.

96. Ikvienam ir tiesības uz privātās dzīves, mājokļa un korespondences neaizskaramību.

99. Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.

100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

Izvilku no satversmes mums saistošos likumus.

Tavas tiesības beidzas tur, kur sākas manas (vai kāda cita). Tā kā mans (vai cita moderatora) pienākums ir aizsargāt katra privāto dzīvi, godu, cieņu u.c., tad arī tiek likti brīdinājumi / brīdinājuma punkti, nevis noņemts ieraksts (lai neierobežotu tavu domas un vārda brīvību).

EDIT: 

1. Kritika ir pamatota, ar pierādījumiem un faktiem. Tavā gadījumā tādas nav - liess apvainojums.
  2. Neteicu, ka pats taisīju. Manējais, jo tas nebija vienīgais + es viņu integrēju forumā, tāpēc šādu saīsinošu identifikatoru lietoju. Izdzēsu, jo tas nav tavs pienākums + biju jau integrējis vienu. Un nekur neredzēju aptauju forumā, tāpēc nesaki, ka cilvēki nobalsoja. Tērzētava nav nopietnas aptaujas veikšanas instruments.
  3. Par gaumi nestrīdas, bet tevis uzliktajā dizaina versijā nebija iespējams nomainīt to, tāpēc mans pienākums ir dot cilvēkiem izvēles brīvību. Tu to aizliedz. Kurš te ir likuma pārkāpējs? Par to, ka abi gandrīz identiski - es neesmu vainīgs par to, ka tu paņem jau gatavu dizainu, kaut ko noņem, kaut kur pamaini krāsas un uzdod par savu. Kaut gan man viņi galīgi nešķita līdzīgi. 
Edited by Indīgais
Atbildēju uz tavām replikām

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this